Jeśli masz pytania lub czegoś brakuje w ofercie, zachęcamy do kontaktu:

Kontakt

biuro@medall.pl

502 905 549

Kontakt

Serwety i podkłady medyczne

Serwety i podkłady medyczne

Podkłady higieniczne - podkłady medyczne i serwety

Podkłady higieniczne to skuteczny sposób na ochronę materaca, przed wieloma czynnikami wynikającymi z problemów zdrowotnych osób hospitalizowanych. Higiena w przypadku osób unieruchomionych, niezdolnych do poruszania się to bardzo ważna rzecz a dzięki jednorazowym podkładom medycznym, będziemy w stanie zapewnić takiej osobie zwiększony komfort. Podkład higieniczny to produkt będący doskonałym rozwiązaniem nie tylko w przypadku pacjentów borykających się z problemami poruszania się ale chociażby u:

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także serwety, które mają podobne zadanie do podkładów medycznych. Serwety jednak spełniają swoją rolę w przypadku konieczności wchłaniania płynów ustrojowych np. podczas zabiegów stomatologicznych. 

Podkłady higieniczne - podkłady medyczne najwyższej jakości w formie rolek i nie tylko

Nasze produkty charakteryzują się najwyższym stopniem chłonności, dzięki czemu spełniają wszystkie niezbędne normy wynikające z narzuconego na producentów prawa. Dostarczamy produkty renomowanych producentów, zapewniając stały dostęp m.in. do podkładów medycznych w formie rolek czy podkładów higienicznych w formie serwety.

Jeśli nie jesteście Państwo pewni - podkłady medyczne i podkłady higieniczne - kontakt

Jeśli zastanawiacie się państwo które podkłady medyczne będą odpowiednie dla Państwa placówki, z przyjemnością podpowiemy! Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu nasza wiedza pozwala nam na profesjonalne doradztwo w zakresie dystrybucji naszej oferty.