Jeśli masz pytania lub czegoś brakuje w ofercie, zachęcamy do kontaktu:

Kontakt

biuro@medall.pl

502 905 549

Kontakt

Materiały opatrunkowe

Materiały opatrunkowe

Materiały opatrunkowe - bandaże, gazy, opatrunki klejone itd.

Ilość rodzajów w materiałach opatrunkowych na rynku, jest ogromna. Producenci pomimo iż zmuszeni są utrzymywać pewne odgórnie narzucone normy europejskie, w szczególności w materiałach opatrunkowych dla dzieci, prześcigają się w co róż to nowych wzorach, nadrukach i nie tylko. Należy także pamiętać o tym że materiały opatrunkowe to nie tylko bandaże, gazy, kompresy czy plastry które zawarte są w naszych apteczkach. To bardzo często materiały opatrunkowe, jako produkty medyczne i specjalistyczne. Hermetycznie pakowane produkty, z przeznaczeniem choćby na sale operacyjne, których proces produkcji i pakowania jest nieco odmienny od standardowych produktów tego typu.

Materiały opatrunkowe - opatrunki specjalistyczne czyli kompresy i nie tylko

Na medall.pl - sklep medyczny on-line - znajdą Państwo przede wszystkim rozbudowaną ofertę nie tylko z zakresu materiałów opatrunkowych. Nasza kompleksowa oferta pozwoli znaleźć Państwu wszystkie materiały które będą pomocne podczas udzielania pierwszej pomocy. Oferta medall.pl sklep medyczny online w przypadku zestawów opatrunkowych to przede wszystkim:

 

Materiały opatrunkowe - kontakt

Zatem jeśli szukacie Państwo firmy która zaopatrzy Waszą domową apteczkę w profesjonalne, medyczne materiały opatrunkowe... Jeśli szukacie Państwo firmy która zapewni Wam stałe dostawy materiałów do opatrywania ran, tj. plastrów, opasek, przylepców, środków do ich dezynfekcji czy nawet opatrunków gipsowych... Zdecydowanie zapraszamy do:

MedAll.pl - Sklep medyczny on-line