Jeśli masz pytania lub czegoś brakuje w ofercie, zachęcamy do kontaktu:

Kontakt

biuro@medall.pl

502 905 549

Kontakt

Nici chirurgiczne

Nici chirurgiczne

Nici chirurgiczne - szwy chirurgiczne

Nici chirurgiczne, czy też często określane mianem szwów chirurgicznych, są niezbędnym i zarazem najczęściej używanym materiałem chirurgicznym. Materiałem niezbędnym podczas procesu zaopatrywania ran wewnętrznych i zewnętrznych. Szwy chirurgiczne to element opatrunkowy, mający na celu zbliżenie do siebie tkanek, których ciągłość została przerwana na skutek urazu pacjenta. Wszystko to ma na celu znacznie przyspieszyć proces gojenia się powstałych w wyniku tego ran. Dodatkowo nici chirurgiczne wspierają nie tylko gojenie się ran ale także zmniejsza powstawanie blizn powstałych w wyniku gojenia się ran.

Podstawowy podział obowiązujący dla nici chirurgicznych

W zasadzie główny podział nici chirurgicznych, został sklasyfikowany na podstawie ich budowy oraz trwałości. Wszystkie dostępne na rynku nici chirurgiczne można podzielić na:

Podstawowe rodzaje nici chirurgicznych: wchłanialne i niewchłanialne, monolityczne i multifilamentowe

Pomijając podział nici chirurgicznych o którym wspominamy powyżej, możemy dodatkowo podzielić je na monolityczne i multifilamentowe szwy chirugiczne. Różnice pomiędzy nimi polegają w głównej mierze na:

 

Szwy chirurgiczne - zapewniamy najszybsze dostawy

Nasz sklep, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stara się o to aby dostawy były realizowane jeszcze w tym samym dniu co zamówienie. Rozumiemy jak ważne dla Państwa jest słowność ze strony kontrahentów oraz dostawców, przez co dbając o wspominaną jakość naszych usług, pozostajemy także w ciągłym kontakcie telefonicznym oraz mailowym. 

Starając się aby proces zamówienia i jego realizacji był jeszcze sprawniejszy, nasz sklep został wyposażony w dodatkowe natychmiastowe płatności. To dzięki nim, zamówienia z formą płatności przy zamówieniu, realizowane są tego samego dnia co złożenie zamówienia.

Szwy chirurgiczne - najlepsze ceny na rynku

Nici chirurgiczne wysokiej jakości - kontakt

Jeśli zatem szukacie Państwo sklepu który w swoim asortymencie posiada wysokiej jakości szwy z podziałem na nici chirurgiczne niewchłanialne i wchłanialne nici chirurgiczne... Jeśli szukasz sklepu który zapewni Ci stały dostęp do asortymentu nici chirurgicznych m.in. producenta atramat który produktuje szwy chirurgiczne najwyższej jakości... Zapraszamy do nas!

Nici chirurgiczne - kontakt