Jeśli masz pytania lub czegoś brakuje w ofercie, zachęcamy do kontaktu:

Kontakt

biuro@medall.pl

502 905 549

Kontakt

Materiały jednorazowe

Materiały jednorazowe

Nie od dziś wiadomo że w przypadku zachowania higieny pracy, narzucono przepisy stosowania jednorazowych materiałów medycznych w wielu zakresach. Kto byłby w stanie wyobrazić sobie wielokrotnie używane strzykawki i igły, czy inne akcesoria iniekcyjne. Kubki na mocz wielokrotnego użytku także mijają się z celem, podobnie z resztą jak ostrza chirurgiczne których przeznaczeniem jest jak wiadomo, jednokrotny użytek.

Strzykawki i igły w medall.pl

Sklep medyczny on-line pod adresem medall.pl, dokłada wszelkich starań by nasze produkty które oferujemy, należały do tych z najwyższej półki. Produkty w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu jestesmy pewni że świadczone przez nas usługi są na możliwie najwyższym poziomie.

Z przyjemnością doradzamy naszym klientom, dzięki czemu jeszcze przed zakupem mogą dowiedzieć się dlaczego lepiej dla ich placówki wybrać jednego czy drugiego rodzaju produkty medyczne. Posiadając wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie profesjonalnie i indywidualnie podejść do każdego z naszych kontrahentów.

Strzykawki o różnej pojemności - strzykawka insulinowa i nie tylko...

Strzykawka insulinowa, strzykawka 3-częściowa (strzykawka trzyczęściowa), taka służąca do iniekcji czy jedynie opłukania... W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo nie tylko produkty najwyższej klasy ale przede wszystkim o różnym przeznaczeniu. W wielu przypadkach, jeden produkt który występuje w kilku cechach, może służyć w całkowicie odmiennym celu.

Strzykawki mające różną podziałkę

Strzykawki czy inne produkty medyczne posiadają różne rodzaje oraz typy, służące każdorazowo do innych celów. To dzięki naszym klientom, na przestrzeni wielu dotychczasowych lat, jesteśmy w stanie prowadzić sprzedaż akcesoriów medycznych które są niezbędne do świadczenia usług medycznych czy weterynaryjnych każdego z Państwa

Strzykawki i igły - kontakt

Szukacie Państwo firmy która zapewni Wam stałą dostawę akcesoriów medycznych z tej kategorii? Medall.pl - sklep medyczny on-line jest w stanie zagwarantować, że znajdziecie Państwo u nas wszystko to czego potrzebujecie.